ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ Ε.Ο.Π. 2013

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ Ε.Ο.Π. 2013
ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ 22ας Ιανουαρίου 2014

Α1. ΑΝΔΡΩΝ
1. ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 7ος MARATHON – ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΤΒ– ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤB- XCO – MARATHON – ΑΝΔΡΩΝ

2. ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ) 200μ. – 1000μ. – ΚΕΙΡΙΝ – ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ

3. ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Α.Ο.Κ.) ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

4. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΝΕΩΝ
(Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΝΕΩΝ (Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ)

6. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΝΕΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)

7. ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ)

8. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΑΝΔΡΩΝ
(ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΑΤ.) ΣΚΡΑΤΣ – ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ – OMNIOYM
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

9. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΡΑΣ,ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ) ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

10. ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ν.Π.Ρ. – ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – (2ο Π.Κ.Π.
(Α.Σ.Β.ΑΚΡΑΤΟΣ) ΑΝΔΡΩΝ – ΜΕΞΙΚΟ)

11. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ) ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ

12. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΜΑDISON – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Ο.ΒΕΛΟΣ)

13. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΜΑDISON – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Ο.ΒΕΛΟΣ)

14. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)

15. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)

16. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΑΝΔΡΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)

17. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 4 – CROSS – ΒΜΧ
(Α.Σ.ΑΡΗΣ)

18. ΜΟΛΛΑ ΑΛΙ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΤΕΑΜ RELAY
(Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ)

19. ΚΑΡΑΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ DOWNHILL – ΑΝΔΡΩΝ
(ΜΙΝΟΑΝ ΚΑΜΠ Α.Ο.)
———————————————————————————————————————————
Α2 ΕΦΗΒΩΝ
20. ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 7ος ΣΚΡΑΤΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3oς ΣΚΡΆΤΣ – ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ– ΕΦΗΒΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ

21. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ–ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΕΦΗΒΩΝ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

22. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΕΦΗΒΩΝ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

23. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 7ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ- ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.ΒΕΛΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΕΦΗΒΩΝ
200μ. – 1000μ. – ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ- ΣΚΡΑΤΣ – ΚΕΙΡΙΝ

24. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO – ΕΦΗΒΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΕΦΗΒΩΝ

25. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ)

26. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.ΒΕΛΟΣ)

27. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.ΒΕΛΟΣ)

28. ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ– ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ)

29. ΔΕΤΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ)

30. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ)

31. ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ –- ΕΦΗΒΩΝ
(Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ)
————————————————————————————————————————————
Α3. ΠΑΙΔΩΝ
32. ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΠΑΙΔΩΝ
(Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) ΣΚΡΑΤΣ – ΟΜΝΙΟΥΜ – 200μ.

33. ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ 500μ.-ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΠΑΙΔΩΝ
(Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ)

34. ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΤΕΑΜ ΡΕΛΑΥ
(Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΠΑΙΔΩΝ

35. ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΓΩΝΑ ΠΟΝΤΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ
(Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ)

36. ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΕΦΗΒΩΝ
(Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ –- ΠΑΙΔΩΝ

37. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΠΑΙΔΩΝ
(Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ)

38. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΠΑΙΔΩΝ
(ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

39. ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO –- ΠΑΙΔΩΝ
(Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ)

40. ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΤΕΑΜ ΡΕΛΑΥ
(Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ)
—————————————————————————————————————————
Α4. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
41. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ) 500μ.- 200μ.- ΚΕΙΡΙΝ – ΟΜΝΙΟΥΜ

42. ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΣΚΡΑΤΣ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ
–ΓΥΝΑΙΚΩΝ

43. ΠΑΤΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ)

44. ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ)

45. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)

46. ΜΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΤΒ – ΤΕΑΜ RELAY
(Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ)

47. ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ MARATHON – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ)
—————————————————————————————————————————
Α5. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
48. ΒΑΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(Α.Σ.Ο.ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) 200μ. -500μ. – ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΣΚΡΑΤΣ

49. ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ
—————————————————————————————————————————
Α6. ΜΑΣΤΕΡΣ
50. ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – ΜΑΣΤΕΡΣ
(Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ) ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ
————————————————————————————————————————-
Α7. ΟΜΑΔΙΚΑ
51. Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 1ο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ-
ΕΦΗΒΩΝ
————————————————————————————————————————-
52. Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2ο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ – ΑΝΔΡΩΝ
4
————————————————————————————————————————-
53. Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 3ο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΑΝΔΡΩΝ
————————————————————————————————————————-
54. Π.Ο.ΒΕΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΜΑΝΤΙΣΟΝ – ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ – ΕΦΗΒΩΝ
———————————————————————————————————————————————
55. Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ – ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ – ΠΑΙΔΩΝ
———————————————————————————————————————-
56. Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
ΤΕΑΜ RELAY
—————————————————————————————————————————————
57. ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ –ΓΥΝΑΙΚΩΝ
——————————————————————————————————————————————

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s